Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.
Více informací
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Doprava zdarma od 1799,- (do 30 kg)
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Facebook
Přihlásit se přes Google
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
739 626 040, 739 201 444
info@zooshopik.cz
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Vrácení zboží
Nevyzvednutí zásilky
Prodejna
Telefonické objednávky
Hodnocení obchodu
GDPR
Reklamace
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
ZACHRAŇ KRMIVO
AKCE
VÝPRODEJ
Výprodej kočky
,
Výprodej psi
,
Výprodej hlodavci
DÁREK ZDARMA
VÝHODNÉ BALENÍ
TOP AKCE
PSI
Psi výprodej
Poškozené obaly
,
Krátká expirace a expirační krmivo
Granule pro psy
Akční granule
,
Vzorky granulí
,
Bezobilné granule
Konzervy
Kapsičky
Salámy
Veterinární Diety
Veterinární diety granule
,
Veterinární diety konzervy
,
Veterinární diety pamlsky
Citlivé zažíváni a alergie
BARF
Přílohy k Barfu
,
Doplňky potravy k barfu
,
Oleje k Barfu
,
Pamlsky Barf
,
Konzervy a potrava
Pamlsky
Akční Pamlsky
,
Piškoty, Sušenky
,
Dentální
,
Sušená masíčka
,
Mrazem sušené
,
Tréninkové pamlsky
,
Přírodní pamlsky
,
Pro štěňata
,
Masové Jerky
,
Vlhké pamlsky
,
Masíčka a kostičky
,
Funkční
,
Crunchy
,
Kosti
Snack bar pro psy
Veterinární přípravky, Nutriční doplňky
Oleje
,
Doplňkové krmivo
,
Pohybový aparát, klouby
,
Zažívání , průjmy, dehydratace
,
Ledviny, Játra, močový aparát
,
Kůže, srst
,
Imunita
,
Březost,laktace
,
Stres, zklidnění
,
Hojení ran, rekonvalescence
,
Dentální hygiena
Antiparazitika
Produkty pro štěně
Ohrádky
Misky
Podložky
Pelíšky a boudy
Akční pelíšky
Kšíry, Obojky,Vodítka
Kšíry
,
Obojky
,
Vodítka
,
Náhubky
,
Bezpečnostní pásy
Hračky
Plyšové
,
Gumové
,
Lanové
,
Odolné
,
Interaktivní
Kosmetika pro psy
Šampony
,
Kondicionery
,
Kartáče a hřebeny
,
Hygiena
,
Speciální přípravky
,
Péče o oči
,
Péče o zuby
Sponky, gumičky
Cestování
Transportní klece, Přepravky
,
Kočárky
,
Tašky na psy, Batohy
,
Kennelky
Oblečky
Botičky
,
Kombinézy
,
Bundy
,
Pláštěnky
Barely na krmivo
Letní doplňky
Sušičky na psy a kočky
KOČKY
Kočky Výprodej
Krátká expirace a expirační
,
Poškozený obal
Granule pro kočky
pro citlivé zažívání
,
Granule vzorky
Konzervy
Konzervy dieta
,
Drůbeží
,
Hovězí
,
Jehněčí
,
Rybí
,
Zvěřinové
,
Králičí
,
Mix
Kapsičky
Doporučujeme
,
Drůbeží kapsičky
,
Hovězí kapsičky
,
Rybí kapsičky
,
Mix kapsičky
,
Bezobilné kapsičky
Pamlsky pro kočky
Ochutnávka pamlsky
,
Vlhké Pamlsky
,
Masíčka
Polévky
Mléka
Pasty pro kočky
Veterinární diety
Veterinární diety granule
,
Veterinární diety konzervy
,
Veterinární diety pamlsky
Veterinární doplňky, nutriční doplňky
Ledviny, játra, močové ústrojí
,
Stres a zklidnění
,
Kůže, srst
,
Antiparazitika
,
Imunita
,
Březost, laktace
,
Zažívání, průjem, dehydratace
,
Pohybový aparát,klouby
,
Dentální hygiena
Steliva
Steliva-poškozený obal
Produkty pro koťata
XXL ŠKRABADLA
Škrabadla na stěnu
,
Příslušenství
Škrabadla
Toalety
Automatické toalety
Hračky
Hračky se šantou
Pelíšky
Misky
Kosmetika pro kočky
Postroje pro kočky
Dvířka pro kočky
Přepravky
HLODAVCI
Krmivo hlodavci
Morče
,
Králík
,
Fretka
,
Křeček
,
Myš, Píkomil
,
Činčila
Pamlsky hlodavci
Vitamíny a minerály
Steliva hlodavci
Seno hlodavci
Klece a příslušenství
Toalety
Napáječky. Misky
Pelíšky
Výhodné balíčky
Hygiena kosmetika pro hlodavce
Postroje pro hlodavce
Hračky pro hlodavce
PTÁCI
Krmivo
Pamlsky
Hračky
Klece
NOVINKY
PES
Obojky
,
Krmiva
,
Hračky
,
Léto
KOČKA
Krmiva
OSTATNÍ
Pro páníčky
,
Dárkové předměty
Pro páníčky
Drogerie
Potraviny
Teraristika, Akvaristika
Značky
AATU
Acana
Advance
Alpha Spirit
Applaws
Arden Grange
Asan
Barking Heads
Biokat's
Biokats
Bosch
Bozita
Brit
Brit Care
Brit Care cat
Butcher's
Butcher’s
Butchet's
Calibra
Calibra Diety
Calibra Joy
Calibra Life
Calibra Premium
Calibra Verve
Calibra Vlhké krmivo
Canvit
Carnilove
CAT Step
Cats best
Eukanuba
Euroben
Falco
Felix
Fitmin
Friskies
Furries
Gimborn
Gimcat
Gimdog
Happy Cat
Happy Dog
Hill's
HUHUbamboo
Ibero
INABA FOODS
Josera
JosiCat
Jrs
Kiwi Walker
Kraftia
Litter robot
Little One
N&D
Nuevo
Orijen
Pedigree
Petkult
Profine
Puffins
Purina proplan
RAW RAW
Royal Canin
RUKKA
Sheba
Taste of the Wild
Trainer
Versele laga
Vet Expert
Vet Life
WAUDOG
Wellness Core
Whimzees
Whiskas
Wolfsblut
Woolf
WOW
WOW Cat
Yoggies
Yora
Zolux
Měna
(CZK)
CZK
EUR
PLN
Přihlášení
Více
Domů
/
AKCE
AKCE
, Strana 6
VÝPRODEJ
DÁREK ZDARMA
VÝHODNÉ BALENÍ
TOP AKCE
Řazení produktů
Abecedně
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
294
položek celkem
Cena
8
Kč
21999
Kč
1
8
21999
Na skladě
236
Akční cena
19
Novinka
4
Výprodej
2
Poškozený obal
1
Expirační
26
Krátká expirace
6
Značky
AATU
7
Advance
2
Applaws
1
Arden Grange
1
Asan
1
Barking Heads
1
Biokat's
1
Brit
27
Brit Care cat
3
Calibra Diety
2
Calibra Joy
7
Calibra Premium
2
Calibra Verve
5
Canvit
9
Canvit Inov NEW
1
Carnilove
30
Cats best
1
Contipro Pharma
2
Gimborn
6
Gimborn IT
3
Gimcat
13
Gimcat
2
Happy Cat
1
Happy Dog
1
Hill's
1
HUHUbamboo
5
Churu
1
IMAC
1
INABA FOODS
21
Josera
3
Litter robot
1
N&D
26
Natural Trainer
1
Pet Food (UK) Ltd
2
Rhr
1
Royal Canin
46
ShinyCat
4
Trainer
3
Trixie
3
Versele-Laga
1
VH Pharma, a.s.
1
VIRBAC
1
Wellness Core
2
Whimzees
9
Wolfsblut
1
Yoggies
12
Yora
1
Zolux
3
Určení
Citlivé zažívání
5
Sterilizace/kastrace
10
Nádváha/Light
1
Březí a kojící kočky/kotě
4
Urinary/močové potíže
1
Bez kuřecího
16
Kožní obtíže
2
Srst/kůže
3
Monoprotein
1
Určeno PRO
Pro Kočku
47
Pro Psa
57
Pro Hlodavce
1
Položek k zobrazení:
294
Výpis produktů
Expirační
85 Kč
–60 %
Arden Grange Dental Sticks with Mint&Superfoods 180g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>20 ks)
34 Kč
Do košíku
EXP: 23.1.2026
Kód:
100440
Výprodej
669 Kč
–27 %
Asan Aloe 42 l
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
485 Kč
Do košíku
Kód:
2034
339 Kč
–17 %
Barel na krmivo Happy Dog velký 43 l
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem do 2-3 dnů
279 Kč
Do košíku
Kód:
41868
Výprodej
149 Kč
–60 %
BEZPEČNOSTNÍ PÁS DO AUTA A POSTROJ PRO PSA, VEL.M
Skladem
(17 ks)
59 Kč
Do košíku
Kód:
66006
498 Kč
–45 %
Biokat’s Classic 3in1 2x 10 L - akce
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem do 2-3 dnů
269 Kč
Měrná cena:
134,50 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
9908546
899 Kč
–16 %
Brit Care Cat GF Kitten G.Digestion&S.Immunity 7 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem do 2-3 dnů
749 Kč
Měrná cena:
107 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
1001725430
1 099 Kč
–25 %
Brit Care Cat GF Sterilized Sensitive 7kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
819 Kč
Měrná cena:
117 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
100171289
999 Kč
–30 %
Brit Care Cat GF Sterilized Urinary Health 7kg
Skladem do 1-2 dnů
699 Kč
Měrná cena:
99,86 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
100171285
84 Kč
–17 %
Brit Care Dog Functional Snack Immunity Insect 150g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
69 Kč
Do košíku
Kód:
101111421
99 Kč
–30 %
Brit Care Dog Functional Snack Recovery Herring 150g
Skladem
(13 ks)
69 Kč
Do košíku
Kód:
101111426
+ Dárek zdarma
1 499 Kč
–20 %
Brit Care Dog Grain-free Adult 12kg
Skladem do 1-2 dnů
1 199 Kč
Měrná cena:
99,92 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
100172198
+ Dárek zdarma
1 499 Kč
–26 %
Brit Care Dog Grain-free Junior Large Breed 12kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem do 2-3 dnů
1 099 Kč
Měrná cena:
91,58 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
100172201
1 429 Kč
–16 %
Brit Care Dog Grain-free Senior&Light 12kg
Skladem do 2-3 dnů
1 199 Kč
Měrná cena:
99,92 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
1001722070
+ Dárek zdarma
1 499 Kč
–18 %
Brit Care Dog Grain-free Sensitive 12kg
Skladem do 2-3 dnů
1 229 Kč
Měrná cena:
102,42 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
1001722100
1 299 Kč
–23 %
Brit Care Dog Hypoallergenic Adult Large Breed 12kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
999 Kč
Měrná cena:
83,25 Kč / 1 kg
Do košíku
Kód:
100172222
Ovládací prvky výpisu
Načíst 15 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 6 z 20.
1
6
20
294
položek celkem
Nahoru
Dárky zdarma
k vybraným produktům
Hotline
Telefonické objednávky
Věrnostní slevy
Registrujte se!
Výhodné ceny
a denně nové slevy
X